У Харкові триває реєстрація на міжнародний марафон
27 березня 2018 12:21 Спорт
У Харкові триває реєстрація на міжнародний марафон V Харківський міжнародний марафон пройде 29 квітня.

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, траса марафону традиційно пролягатиме центральними вулицями і охопить основні визначні пам'ятки Харкова - вулиці Сумську, Пушкінську, пр. Науки, парк ім. Горького, сад ім. Шевченка, пл. Конституції, пл. Архітекторів, пам'ятник «Дзеркальний струмінь», Історичний музей, пам'ятник козаку Харько.

Для участі у марафоні вже зареєструвалися спортсмени з багатьох країн світу - України, Молдови, Польщі, Німеччини, Туреччини, Бельгії, Фінляндії, Естонії, Англії, Марокко, Іраку, Китаю, Японії та США.

Дистанцію 42,195 км (марафон) вже планують пробігти 328 чоловік, 10 км - 704 спортсменів, 4,2 км (мінімарафон) - 210 учасників, естафету 2х21,1 км - 90 команд, а естафету 4х10,55 км - 27 команд.

Дізнатися більш детальну інформацію і зареєструватися на марафон можна тут.

Нагадаємо, що Міжнародний марафон у Харкові проводять щорічно. Він внесений до Книги рекордів України як наймасовіший забіг за кількістю зареєстрованих учасників. У марафоні 2017 року прийняли участь понад 10 тис. людей з 15 країн світу. Саме завдяки цьому заходу Харків називають українською столицею бігу. 

Друкувати
Останні новини