У Харкові триває підготовка тепломереж до зими
08 серпня 2019 12:52 ЖКГ
У Харкові триває підготовка тепломереж до зими У 78% житлових будинків міста системи центрального опалення підготовлені до роботи в осінньо-зимовий період.

Такі показники були озвучені Департаментом житлового господарства сьогодні, 8 серпня, під час робочої наради з підготовки міста до опалювального сезону, яку провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. У нараді взяли участь керівники департаментів міськради, комунальних підприємств та районних адміністрацій.

Як повідомив Ігор Терехов, в місті триває активна робота з перевірки і ремонту систем центрального опалення, внутрішньобудинкових мереж гарячого та холодного водопостачання та водовідведення. На завершальній стадії підготовка до осінньо-зимового періоду закладів освіти, охорони здоров'я, соціальної сфери та культури.

Крім того, перший віце-мер зазначив, що найближчим часом комунальники розпочнуть перекладку проблемних магістралей міста. В рамках кредитного договору зі Світовим банком КП «Харківські теплові мережі» вже отримало фінансові кошти на закупівлю труб великого діаметра.

«Ми закуповуємо труби діаметром 400-800 мм, які будуть покладені в усіх районах Харкова. Особливу увагу буде приділено, звичайно, проблемним ділянкам у Шевченківському та Київському районах. Згідно з контрактом, ми отримаємо близько 10 км труб. Сьогодні розпочато підготовчі роботи по всіх районах міста, де ми намітили перекладку магістралей. Упевнений, що до нового опалювального сезону ми завершимо запланований обсяг робіт», - підкреслив Ігор Терехов.

Він також зазначив, що місто уклало зі Світовим банком ще кілька контрактів. Зокрема, кошти за одним із них будуть спрямовані на ремонт тепломереж по пр. Перемоги на Олексіївці. Роботи там планується почати до кінця вересня.

Крім того, в місті триває робота з ремонту під'їздів, вхідних груп і закриття контурів. Також за дорученням першого віце-мера комунальники активно усувають місця розриттів після ремонту. Так, за інформацією директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Володимира Чумакова, за останній тиждень в Харкові було заасфальтовано 158 місць розриттів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини