У Харкові стартував турнір зі стрільби з лука на Кубок міського голови
10 травня 2019 12:39 Спорт
У Харкові стартував турнір зі стрільби з лука на Кубок міського голови XII Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука на Кубок Харківського міського голови відкрилися сьогодні, 10 травня, на базі Харківської міської СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар».

У турнірі беруть участь понад 80 спортсменів з Харкова і Києва.

Як повідомив головний суддя змагань, суддя національної категорії Олександр Бурцев, лучники розіграють медалі в особистій першості серед чоловіків і жінок в класичному і блочному луці, а також в змішаних командах.

«Цього року вийшов дещо не різноманітний склад учасників в плані географії, проте сьогодні зібралися всі харківські імениті спортсмени, а також приїхали сильні лучники з Києва. Харківська школа тримає марку, ми намагаємося, щоб наші спортсмени брали участь не тільки у всеукраїнських змаганнях, а й турнірах світового рівня, а також були представлені в складі збірних України різного рангу», - підкреслив Олександр Бурцев.

Він зазначив, що цього року Кубок міського голови проходить без участі заслуженого майстра спорту України, чемпіона Олімпійських та Європейських ігор Віктора Рубана. Ціми днями спортсмен відстоює честь України на Кубку світу в Туреччині. У той же час своїми успіхами радують тренерів і суддів молоді учасники турніру. Зокрема, сьогодні звання майстер спорту отримав харківський лучник Владислав Доля, який прийшов у цей вид спорту лише три роки тому.

«Це була моя головна мета - виконати норматив майстра спорту. Зараз планка підвищується, і мені хочеться потрапити на Олімпіаду і посісти призове місце. На сьогоднішніх змаганнях я поставив собі за мету перевершити свій попередній результат, якого я досяг на змаганнях в Малій Каховці. Погода не вітряна, дозволяє», - поділився Владислав Доля.

Зазначимо, що змагання проходитимуть три дні і завершаться 12 травня. Сьогодні пройдуть кваліфікаційні раунди. 11 травня представники класичного і блочного лука боротимуться за медалі в особистій першості, а 12 травня визначаться переможців серед змішаних команд.

Друкувати
Останні новини