У Харкові стартував проєкт, присвячений сім'ї
20 липня 2021 14:33 Суспільство
У Харкові стартував проєкт, присвячений сім'ї Чат-бот на платформах «Telegram» і «Viber» та сайт з корисною інформацією створили у Харкові в рамках рекламної кампанії «Сім'я важливіше».

Як повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, в нинішніх реаліях харків'яни все більше проводять час онлайн і під впливом соціальних мереж будують свою поведінку і характер в оффлайн, у себе в сім'ях. Розуміючи це, Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту розпочало масштабну рекламну кампанію «Сім'я важливіше» на платформах соціальних мереж «Facebook», «Telegram», «Instagram» і в пошуковій системі «Google».

Для того, щоб боротися з низхідними трендами і підвищити цінність інституту сім'ї, на платформах розміщуються інформація і повідомлення, в яких наголошується на важливості кожної сім'ї.

«У житті кожного з нас однією з найважливіших цінностей є сім'я. З сім'ї починається все. Сім'я - це місце, де народжується життя. Ми хочемо, щоб наш Харків був містом щасливих сімей. Містом, в якому хочеться прожити все життя», - зазначили організатори проєкту.

Так, в статтях є корисна інформація про сімейні цикли, про труднощі сімейного життя і як їх долати, психологічні тести для сімейних пар, які допоможуть дізнатися і зрозуміти один одного та ін.

«Гармонія в сім'ї, в стосунках з коханими вимагає докладання певних щоденних зусиль. Тільки ми самі можемо втілити свої мрії в реальність, адже сім'я - це найбільше щастя, яке людина може створити сама», - йдеться в матеріалах проєкту.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті проєкту «Сім'я важливіше».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини