У Харкові стартував новий соціальний проект
04 вересня 2015 18:39 Місто
У Харкові стартував новий соціальний проект Новий соціальний проект «Уроки доброти» стартував у харківському дельфінарії «Немо».

Перша вистава в рамках проекту відбулася сьогодні, 4 вересня.

Як повідомила ініціатор проекту, заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, учні харківських загальноосвітніх навчальних закладів можуть відвідати дельфінарій за половину вартості вхідного квитка і подивитися яскраве шоу з дельфінами. За словами Світлани Горбунової-Рубан, такий проект був реалізований завдяки співпраці мерії з дельфінарієм, яка триває вже п'ять років, і за цей час було проведено багато спільних акцій і заходів.

Зокрема, в рамках цієї співпраці передбачено проведення дельфінотерапії для дітей з інвалідністю, для дітей з важкими захворюваннями, яким необхідно таке лікування, для дорослих. Також передбачені тренінгові заняття для медичних працівників, яких навчають різним прийомам психотерапії та дельфінотерапії. У дельфінарій приходять родини, які виховують дітей-інвалідів. Також у місті реалізується проект, в рамках якого дельфінарій відвідують і вимушені переселенці з Донецької та Луганської областей, які проживають у Харкові.

«Зараз же ми хочемо долучити наших школярів, щоб вони любили тварин і щоб вони отримували нові емоції», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

У перший день проекту дельфінарій відвідали майже півтисячі школярів. Крім яскравого шоу вони отримали морозиво. Також заступник міського голови вручила кращим учням шкіл сертифікати на сеанс плавання з дельфінами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини