У Харкові стартував етап Кубка Європи з бадмінтону
07 вересня 2017 17:24 Спорт
У Харкові стартував етап Кубка Європи з бадмінтону Міжнародний турнір з бадмінтону «FZ FORZA Харків Інтернешнл 2017» - етап Кубка Європи стартував сьогодні, 7 вересня, в Палаці спорту «Локомотив» ім. Г. Кірпи (вул. Велика Панасівська, 90/1).

Як повідомив сьогодні на прес-конференції директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, цей турнір вже став візитівкою Харкова і з кожним роком набирає все більшої популярності.

Цього року в турнірі беруть участь 156 спортсменів з 25 країн світу: Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Данії, Ізраїлю, Індії, Іспанії, Італії, Казахстану, Литви, Маврикію, Молдови, Німеччини, Польщі, Португалії, Угорщини, Франції, Хорватії, Чехії, Естонії та України. Крім того, вперше на турнір до Харкова приїдуть бадмінтоністи з Гонконгу і США. Найчисленніша команда в складі 35 спортсменів очікується з Індії. Призовий фонд турніру - 20 тис. дол.

«Це найінтернаціональніший захід, який проводиться в Харкові в цьому році. Навіть минулий турнір з боксу налічував менше країн-учасниць, ніж цей турнір з бадмінтону. Ми сподіваємося, що етап Кубка Європи пройде на найвищому рівні, і наступного року у нас ще збільшиться призовий фонд і буде ще більше країн-учасниць», - зазначив Олексій Чубаров.

За словами президента Федерації бадмінтону Харківської області Геннадія Махновського, на турнірі «FZ FORZA Харків Інтернешнл 2017» виступлять всі провідні спортсмени України. Серед них - дворазовий переможець турніру Дмитро Завадський, а також багаторазовий чемпіон України Владислав Друщенко.

Етап Кубка Європи проходитиме з 7 по 10 вересня. Сьогодні в «Локомотиві» стартував кваліфікаційний раунд змагань.

«У нас сьогодні глядачів більше, ніж в перший рік було на фіналах, при тому що сьогодні проходять кваліфікаційні ігри. Тому можу сказати, що турнір «FZ FORZA Харків Інтернешнл 2017» - це поштовх у розвитку не тільки харківського бадмінтону, а й взагалі цього виду спорту в Україні. Сподіваємося, що глядачі отримають задоволення від прекрасної гри і від тієї майстерності, яку покажуть спортсмени», - підкреслив Геннадій Махновський.

У програмі турніру:

8 вересня о 9:00 - матчі 1/16 фіналу, о 15:00 - матчі 1/8 фіналу;

9 вересня в 9:00 - чвертьфінали; о 15:00 - півфінали;

10 вересня в 9:00 - фінали.

Організатори турніру - Харківська міська рада та Федерація бадмінтону Харківської області.

Довідка. «FZ FORZA Харків Інтернешнл 2017» - єдиний в Україні турнір рівня «Інтернешнл Челленджер», який проводиться щорічно з 2009 року під егідою Всесвітньої федерації бадмінтону (BWF) і є етапом Кубка Європи з бадмінтону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини