У Харкові стартувала триєнале екоплакату «4-й блок»
15 квітня 2015 19:51 Культура
У Харкові стартувала триєнале екоплакату «4-й блок» IX Міжнародна триєнале екологічного плакату «4-й блок» відкрилася сьогодні, 15 квітня, в Центрі сучасного мистецтва «ЕрміловЦентр».

Трієнале традиційно присвятили річниці вибуху на Чорнобильській АЕС. Особливу увагу організатори приділили таким темам: забруднення навколишнього середовища, глобальне потепління, генна інженерія, права людини, насильство, війна і мир, взаємна повага людини до людини і до природи.

Сьогодні у «ЄрмиловЦентрі» презентували експозицію «Екологія людини». Як повідомила куратор проекту Дарина Титаренко, на ній представлено 250 плакатів про захист прав і свобод людини, забруднення навколишнього середовища, а також на теми освіти, насильства, водіння в нетверезому стані.

Зазначимо, що всього на трієнале представлять роботи понад 400 дизайнерів з 40 країн світу - Америки, Мексики, Аргентини, Польщі, Німеччини, Словенії, Білорусі, України, Росії та ін. Основну частину, окрім «Екології людини», складуть експозиції «Екологія Землі» та «Екологія культури». Їх презентують 17 квітня в ТЦ «Аве Плаза» (7 пов.), початок - о 18:00.

Переможців у кожній з трьох фестивальних номінацій оголосять 26 квітня на закритті трієнале. В експертне журі увійдуть дизайнери з України, Японії, Німеччини, Чехії, Польщі та Росії.

Крім того, в рамках «4-го блоку» пройде дев'ять виставок-супутників, близько десяти дизайнерських майстер-класів, серія лекцій, два концерти та філософсько-культурний симпозіум групи «Данте».

Вхід на всі заходи трієнале - вільний.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини