У Харкові стартувала шкільна футбольна ліга
30 січня 2018 17:20 Спорт
У Харкові стартувала шкільна футбольна ліга Районний етап Харківської спортивної шкільної футбольної ліги «Перша столиця» серед юнаків та дівчат 5 та 6 класів стартував сьогодні, 30 січня.

Зокрема, на цьому тижні буде визначено переможця серед команд-учасниць Шевченківського району. Змагання будуть проходити у школах №148, 150, 109 і 29. У фіналі беруть участь 25 шкільних команд юнаків і вісім команд дівчат, всього - 462 учасники.

«Харківська міська рада продовжує розвиток видів спорту на рівні загальноосвітніх навчальних закладів шляхом поетапного переходу на шкільні ліги. Ці змагання дадуть поштовх до проведення турнірів з цього виду спорту у кожній школі», - повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту.

З графіком проведення змагань у Шевченківському районі можна ознайомитися тут.

Зазначимо, що Харківська спортивна шкільна футбольна ліга «Перша столиця» проходить в три етапи. На першому етапі проводяться шкільні змагання, де формуються збірні шкіл. Другий етап визначає переможців районних змагань, які отримають право брати участь у третьому етапі - фінальних міських змаганнях. 

Друкувати
Останні новини