У Харкові стартує молодіжний проєкт
03 грудня 2020 13:36 Суспільство
У Харкові стартує молодіжний проєкт У Харкові розпочався набір команд до проєкту «Зміцнення громадянського активізму серед молоді».

Проєкт реалізується фондом «Професійний розвиток Харкова» за підтримки Національного фонду демократії на базі Харківського міського центру підтримки молодіжних ініціатив «HUB 6/9», який був створений у 2019 році Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту.

Мета проєкту - підтримати громадські ініціативи та громадські організації на початку їхньої діяльності, надати практичний досвід проєктного менеджменту та реалізації першого проєкту.

До участі запрошуються команди у складі від трьох до п'яти учасників віком від 18 до 35 років з Харківської області та підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей, а саме:
- представники ініціативних груп, які впроваджують позитивні зміни в своєму навчальному закладі, місті, селищі або в ОТГ і планують зареєструвати громадську організацію найближчим часом;
- засновники/члени/волонтери громадської організації, яка була офіційно зареєстрована не більше одного року тому і потребує допомоги в організації своєї діяльності.

Можливості, що надаються проєктом:
- практичний досвід з проєктного менеджменту за методологією «Human-Centered Design»;
- налаштування цифрових інструментів для організації роботи команди (Microsoft 365/Gsuite, Canva Pro);
- досвід бюджетування і фінансового менеджменту;
- менторська підтримка на всіх етапах роботи;
- отримання до 1 тис. дол. на реалізацію проєкту.

Реєстрація команд триватиме до 16 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини