У Харкові стало більше школярів
26 вересня 2018 17:34 Освіта
У Харкові стало більше школярів 118 нових класів відкрилися цього року у харківських школах.

Про це сьогодні, 26 вересня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, цього року кількість учнів у школах Харкова зросла на 4 тис. Більше стало і першокласників: у порівнянні з минулим роком, перших класів стало більше на 21, а першокласників - на 13,6 тис. Ольга Деменко зазначила, що така тенденція спостерігається у Харкові вже кілька років.

«Ми щороку розширюємо мережу установ міста. Так, за останні п'ять років кількість дітей у Харкові збільшилася на 20 тис. За цей час було відкрито три нових дошкільних установи і 19 груп у дитячих садках, що дозволило створити понад 800 додаткових місць для дошкільнят. Розширилася мережа інклюзивних шкіл: сьогодні 19 установ освіти надають інклюзивні послуги, в них відкрито 47 класів і навчаються 90 дітей», - повідомила директор департаменту. 

Сьогодні на засіданні виконкому затверджена оновлена мережа установ освіти Харкова на 2018-2019 навчальний рік. Вона складається з 471 установи освіти, з яких 435 фінансуються з міського бюджету.

Друкувати
Останні новини