У Харкові склали карту музеїв
27 вересня 2017 18:39 Суспільство
У Харкові склали карту музеїв Презентація Мапи музеїв Харкова пройшла сьогодні, 27 вересня, в Харківському літературному музеї.

Як розповіли організатори заходу, на спеціальну карту були нанесені сім музейних установ у центрі міста, які знаходяться в пішій досяжності одна від одної - Державний музей природи ХНУ ім. Каразіна, Харківський художній музей, Музей археології та етнографії Слобідської України ХНУ ім. Каразіна, Харківський морський музей, Харківський історичний музей ім. Сумцова, Навчальний центр «ЛандауЦентр», Харківський літературний музей.

Як повідомила начальник відділу Департаменту міжнародного співробітництва Юлія Згурська, проект розширюватиметься, і все більша кількість музеїв наноситиметься на карту. У майбутньому з'являться автобусні маршрути по цих музеях.

«Це потрібний проект, бо навіть харків'яни, не кажучи вже про туристів, часто не знають про всі музеї і пам'ятки Харкова. Наше завдання - допомогти всім краще пізнати місто, залучити більше туристів, прорахувати маршрут пересування містом. Ці карти знаходитимуться в музеях, а також будемо поширювати їх в університетах, на туристичних виставках», - зазначила Юлія Згурська.

Проект реалізований громадською організацією «День музики» за допомогою музейної спільноти, Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради та КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини