У Харкові щорічний спортивний форум пройде онлайн
08 грудня 2020 14:47 Спорт
У Харкові щорічний спортивний форум пройде онлайн VІІІ Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» пройде в п'ятницю, 11 грудня, в онлайн-форматі.

Як повідомили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, форум пройде на стадіоні «Металіст» (вул. Плеханівська, 65), але взяти в ньому участь можна буде в онлайн-форматі. Трансляція заходу проходитиме на YouTube-каналі «KHARKIV SPORT CITY».

Програма форуму:

12:00 - 13:00 - презентація спортивної стратегії міста Харкова «Перший Український спорт-сіті», спікери - директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров і керівник креативного агентства «Boomerang» Дмитро Грицький.

13:00 - 13:45 - презентація проєкту «Street Culture: 5 років на шляху розвитку», спікер - голова громадської організації «Центр вуличних культур» Георгій Матюхін.

13:45 - 14:00 - підбиття підсумків спортивних досягнень 2020 року і обговорення пріоритетів на наступний рік.

Зазначимо, що в рамках заходу учасники форуму також будуть відповідати на питання, які можна поставити на офіційній сторінці Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту у «Фейсбук»

Довідка. Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» - щорічний захід, спрямований на розгляд ключових питань в сфері спортивного життя міста, налагодження взаємовигідних зв'язків, пошук партнерів і можливостей для проведення в Харкові якісно організованих спортивних заходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини