У Харкові щеплення від COVID-19 зробили понад 400 тисяч містян
19 жовтня 2021 14:11 Медицина
У Харкові щеплення від COVID-19 зробили понад 400 тисяч містян Першу дозу вакцини проти COVID-19 в Харкові отримали 413 385 осіб.

Про це сьогодні, 19 жовтня, повідомила журналістам заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, за минулу добу щеплення зробили 6 601 особа. Пункти вакцинації працюють у поліклініках і торгових центрах. Віцемер зазначила, що черги до кабінетів вакцинації пов'язані з процедурою її проведення, адже там є не тільки ті люди, які чекають черги на щеплення, але й ті, хто її зробив і хоче перевірити реакцію організму.

«Черги в пункти вакцинації носять технологічний характер. Людина спочатку заповнює анкету, потім з нею проводить співбесіду лікар, потім вона вибирає вакцину, і їй роблять щеплення. Після цього людині пропонують повернутися до коридору й посидіти півгодини, щоб, якщо з'явиться реакція на щеплення, надати необхідну допомогу», - пояснила віцемер.

Нагадаємо, в Харкові працюють 34 пункти вакцинації в міських поліклініках, а також в територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів (з 9:00 до 15:00) і в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі (пункт працює в режимі установи). Крім того, щонеділі, з 10:00 до 18:00, центри масової вакцинації проти COVID-19 функціонують  на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини