У Харкові розвиватимуть олімпійський рух
14 травня 2021 15:49 Спорт
У Харкові розвиватимуть олімпійський рух Угоду про взаємодію та партнерство між територіальною громадою Харкова і Відділенням Національного олімпійського комітету України в Харківській області було підписано сьогодні, 14 травня, на стадіоні «Металіст».

Документ підписали секретар Харківської міської ради Ігор Терехов і голова Відділення Національного олімпійського комітету України в Харківській області Віктор Христоєв. Угода передбачає розвиток спорту в Харкові, підтримку олімпійського руху та сприяння в розвитку спортивної інфраструктури та олімпійських видів спорту.

У заході взяли участь харківські олімпійські чемпіони, чемпіони Європи та світу та їхні тренери. Ігор Терехов вручив Подяки міського голови двом чемпіонкам Європи з важкої атлетики 2021 року Ірині Десі та Камілі Конотоп.

Крім того, пам'ятні статуетки отримали переможці та призери міського спортивного конкурсу, в рамках якого були визначені кращі спортсмени, тренери, вчителі фізичного виховання, дитячо-юнацькі спортивні школи та спортивні гуртки 2020 року. Зокрема, кращим спортсменом з олімпійських видів спорту став переможець чемпіонату Європи з греко-римської боротьби Семен Новіков, найкращою спортсменкою з неолімпійських видів спорту - триразова чемпіонка світу з шашок Юлія Макаренкова, кращою ДЮСШ була визнана Комплексна дитячо-юнацька спортшкола №4, а самим спортивним районом - Московський район міста. З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Ігор Терехов зазначив, що в Харкові продовжать розвивати спорт, підтримувати спортсменів і учасників Олімпіади в Токіо. Угода, яку сторони підписали сьогодні, буде цьому сприяти.

«Ми пишаємося харків'янами, які представляють нашу країну на Олімпійських іграх і входять до складу національних збірних. У нас багато олімпійських чемпіонів. Ви прославляєте Харків і Україну. Я дуже хочу, щоб наше місто було спортивним, щоб спортом було модно займатися. Рівняючись на вас, наші діти стають краще і вибирають здоровий спосіб життя. Спасибі за вашу титанічну працю і волю до перемоги! Ми пишаємося вами. Бажаю нових досягнень і медалей!» - звернувся до спортсменів секретар міської ради.

В знак підтримки і співпраці призери та учасники Олімпійських ігор передали харків'янам прапор Національного олімпійського комітету.

Зазначимо, що всього в літніх Олімпійських іграх брали участь 203 спортсмени з Харківської області, які здобули 44 медалі - 21 золоту, 9 срібних і 14 бронзових.

Для розвитку спорту в Харкові працює програма з реконструкції шкільних спортивних стадіонів, встановлюються майданчики для занять стріт-воркаутом у дворах, відкриваються спортивні секції в клубах за місцем проживання. Спортсмени, які готуються до Олімпіади, отримують стипендії з коштів бюджету міської територіальної громади Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини