У Харкові розгорнуть ще більше ліжко-місць для хворих на коронавірус
18 березня 2021 12:36 Медицина
У Харкові розгорнуть ще більше ліжко-місць для хворих на коронавірус Розгорнути додаткові місця для пацієнтів з COVID-19 необхідно в медичних установах міста Харкова та області.

Про це сьогодні, 18 березня, після відвідування Міської клінічної лікарні №13 повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, насувається третя хвиля пандемії. На думку медиків, COVID-19 мутував, і ним стало більше хворіти молодих людей. На сьогодні у п'яти міських лікарнях розгорнуто 840 ліжок для хворих на  коронавірус, 140 з яких - у 13-тій лікарні, але цю кількість потрібно збільшити.

Секретар міської ради зазначив, що, за словами медиків, змінилася симптоматика захворюваності - тепер протягом дня людина може відчувати себе нормально, без болю в горлі тощо, а ввечері, з різким підвищенням температури, вимагати медичної допомоги.

«Ми повинні бути готові до того, що хворих може стати більше. Люди повинні отримувати кваліфіковану допомогу в підготовлених умовах. Тому нам потрібно розгортати ще койко-місця в медичних установах не тільки міста, але обласного та відомчого підпорядкування. Буду розмовляти з головою Харківської обласної державної адміністрації, домагатися розмови з «Укрзалізницею», тому що у них також є можливість розгортати додаткові місця. Не можна затягувати. Потрібно робити це зараз, сьогодні», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини