У Харкові реконструюють три великі зони відпочинку
22 липня 2020 14:18 ЖКГ
У Харкові реконструюють три великі зони відпочинку У місті розпочали реконструкцію Холодногірського скверу, парку Перемоги на Салтівці і скверу на бульварі Юр'єва.

Зокрема, сьогодні, 22 липня, журналісти ознайомилися з ходом робіт у Холодногірському сквері на вул. Волонтерській.

Як повідомив заступник директора Департаменту комунального господарства Євген Пасенов, у сквері встановлять три великих ігрових блоки для дітей різного віку: 1-3, 3-7 та 7-10 років, побудують силовий спорткомлпекс, стрітбольний майданчик на три кільця, паркур-зону і малий скейт-парк, встановлять тенісні столи.

«Плюс до всього оновимо покриття на алеях скверу і зробимо додаткові доріжки, які вже протоптали люди. Також в сквері побудуємо новий туалет і будиночок «Харківзеленбуду» для господарських потреб, замінемо освітлення й встановимо огорожу від дороги, щоб убезпечити дітей», - розповів Євген Пасенов.

Роботи в Холодногірському сквері планується завершити до Дня міста.

Крім того, до 23 серпня планується відкрити після реконструкції центральну алею парку Перемоги. За словами Євгена Пасенова, на алеї замінять покриття, облаштують нові фонтани, освітлення, встановлять нові лавочки та урни, а також змонтують нову зливову каналізацію і систему поливу газонів.

Заступник директора департаменту зазначив, що Салтівка - найбільш густонаселений район, де живе близько 500 тис. людей. У районі є зони відпочинку біля джерел, а от великого сучасного парку, де люди могли б відпочити і позайматися спортом, немає.

«За площею парк Перемоги втричі більше саду Шевченка: якщо площа саду Шевченка становить близько 17,6 га, то парку Перемоги - 47 га. Реконструкція парку проходитиме подібно реконструкції саду Шевченка. Ми почнемо з центральної алеї, після чого будуть облаштовуватися бічні сторони, де будуть встановлені дитячі майданчики, великий урбан-парк, туалети, маса зон для відпочинку, спорту, велодоріжка», - розповів Євген Пасенов.

Також демонтажні роботи почалися в сквері на бульварі Юр'єва. За словами заступника директора департаменту, п'ять років тому його капітально відремонтували, але з урахуванням кількості людей, які там проводять час, і величини мікрорайону, сквер прийшов у поганий стан. Перед реконструкцією в ньому замінять тепломережі, потім оновлять фонтан, дорожнє покриття, освітлення, побудують великий урбан-парк. Терміни відкриття скверу на бульварі Юр'єва будуть визначені пізніше.

«Ми йдемо з центру в райони міста. Ще хочемо реконструювати Олексіївський лугопарк, але поки що там все на передпроєктному рівні», - зазначив Євген Пасенов.

Також він повідомив, що всього по місту ремонт виконується на 27 об'єктах комунального господарства, в тому числі з-за випадків вандалізму.

Друкувати
Останні новини