У Харкові реконструюють трамвайні колії
24 травня 2021 14:36 Інфраструктура
У Харкові реконструюють трамвайні колії Реконструкцію низки трамвайних колій і переїздів виконали у першому кварталі 2021 року в Харкові.

Про це сьогодні, 24 травня, на засіданні постійної комісії з питань транспорту і зв'язку Харківської міської ради повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

За його словами, були виконані такі роботи: капітальний ремонт трамвайної лінії по вул. Великій Панасівській, на ділянці від пров. Лосівського до вул. Євгена Котляра, а також реконструкція трамвайної колії по вул. Плеханівській, від будинку №114 до Балашівського шляхопроводу та від Балашівського шляхопроводу до Балашівського проїзду. Крім того, були реконструйовані трамвайні переїзди пр. Московський - пл. Героїв Небесної Сотні та вул. Плеханівська - вул. Польова.

«Основна частина цих об'єктів, таких як вул. Плеханівська - вул. Польова, пр. Московський - вул. Польова, були місцем концентрації заторів. Реконструкція переїздів, завдяки якій підвищується швидкість проїзду транспорту, і роботи з розширення проїжджої частини повинні вплинути на інтенсивність дорожнього руху», - підкреслив Сергій Дульфан.

За його словами, роботи з реконструкції та будівництва об'єктів інфраструктури тривають.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини