У Харкові реконструюють ще кілька трамвайних переїздів
24 листопада 2017 15:45 Інфраструктура
У Харкові реконструюють ще кілька трамвайних переїздів Роботи з реконструкції трамвайних переїздів продовжаться в Харкові у 2017-2018 роках.

Як повідомив сьогодні, 24 листопада, в прес-центрі Харківської міської ради заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, на початку грудня планується відновити всю схему руху трамваїв по вул. Клочківській, крім ділянки біля Московського проспекту, де необхідно замінити водопровідну трубу, але і цю ділянку відкриють за два-три тижні.

Зараз закінчуються роботи в районі вул. Євгенія Котляра та вул. Великої Панасівської. Євген Водовозов розповів, що переїзди з вулиць Клочківської і Великої Панасівської до Новоіванівського мосту реконструйовані, завершуються роботи і безпосередньо на мосту. Також завершується часткова перекладка рейок по вул. Клочківській - на ділянці від Іванівського мосту до супермаркету «Рост». Також цього року продовжиться реконструкція трамвайних переїздів по вул. Котлова.

У планах на 2018 рік - реконструкція переїздів на перехресті вулиць Шевченка та Матюшенка, пр. Тракторобудівників та вул. Героїв Праці, завершення робіт на перетині вулиць Москалівської і Гольдбергівської, Гольдбергівської та Рибасівської. Планується реконструювати переїзди по всій вул. Євгенія Котляра до вул. Полтавський Шлях, на вул. Великій Панасівській в бік Благовіщенського ринку, по Московському проспекту - від пл. Конституції до пл. Повстання. «Ще дуже багато планів. Постараємося все виконати», - зазначив віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини