У Харкові реалізується проект «Школа сучасного чиновника»
25 вересня 2018 12:22 Місто
У Харкові реалізується проект «Школа сучасного чиновника» Серія навчальних тренінгів «Школа сучасного чиновника» стартувала сьогодні, 25 вересня, у Харкові.

Проект організований для начальників управлінь та відділів міської ради, а також для всіх, хто за родом своєї діяльності стикається з необхідністю виступати на нарадах, конференціях та інших заходах, проводити ділові презентації і вирішувати конфліктні ситуації. Теоретичні та практичні заняття пройдуть за такими темами: «Ефективна комунікація (ораторська майстерність і презентація)»; «Особиста ефективність, тайм-менеджмент, лідерство, антистрес»; «Конфліктологія, робота з запереченням»; «Проектний менеджмент»; «Експертні переговори, управлінські поєдинки»; «Командоутворення».

Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, проект «Школа сучасного чиновника» реалізується як один із переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, який проводиться у Харкові вже другий рік поспіль.

«Експертна рада конкурсу високо оцінила цю ідею, оскільки аналогічних тренінгів у нашій країні на сьогоднішній день немає, а актуальність тематики переоцінити дуже складно. Ми прагнемо підвищити ефективність роботи сучасних управлінців і очікуємо від даного тренінгу гарних результатів», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Нагадаємо, що конкурс інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів організований за ініціативою Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту. Це один із видів муніципальних інвестицій у сфері підтримки громадських ініціатив, спрямованих на поліпшення іміджу Харкова на національному та міжнародному рівнях.

Друкувати
Останні новини