У Харкові пройшов ярмарок вакансій
15 вересня 2017 17:13 Суспільство
У Харкові пройшов ярмарок вакансій Ярмарок вакансій пройшов сьогодні, 15 вересня, у Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» в Індустріальному районі.

Понад 250 вакансій запропонували жителям 20 провідних підприємств району, серед яких - Харківський тракторний завод, Харківський підшипниковий завод, «Електроважмаш», «Харверст», завод нафтогазового обладнання, а також підприємства сфери обслуговування, торгівлі та інші організації. Харків'яни отримали повну інформацію про їхню діяльність, дізналися, які послуги можуть отримати в Харківському міському центрі зайнятості, ознайомились з інформаційними матеріалами з пошуку роботи і зростання кар'єри, а також дізналися, якої професії можуть навчитися в Харківському центрі професійно-технічної освіти.

Також на ярмарку 150 учнів взяли участь у квест-вікторині «Місто професій», де продемонстрували свої знання, необхідні для вибору професії. Крім того, кожен учень зміг пройти психологічне тестування щодо вибору професії й взяти участь у тренінгу «Моя професія за покликанням».

Голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна зазначила, що такі заходи дуже важливі, тому що сьогодні представники найбільших в районі підприємств розповіли про вільні вакансії, а також про те, як у них можна пройти практику і стажування. Таким чином вони залучили нових співробітників, а люди знайшли можливість для особистого і професійного розвитку. Глава району зазначила, що подібні заходи стануть в одному з найбільш промислових районів міста традиційними.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини