У Харкові пройшов всеукраїнський фестиваль екстремальних видів спорту
07 серпня 2017 15:58 Спорт
У Харкові пройшов всеукраїнський фестиваль екстремальних видів спорту Другий всеукраїнський райдер джем «Компліт» відбувся 5 серпня на майданчику перед Харківським національним театром опери та балету ім. М. Лисенка.

Спеціально для фестивалю тут був створений стріт-парк, де представники вуличних культур різних напрямків з усієї України змогли продемонструвати свою майстерність. У заході взяли участь понад 100 скутеристів, скейтбордистів, ролерів, велосипедистів і BMX-райдерів з різних областей України.

На час проведення райдер джему організували зону відпочинку, біля саду Шевченка розмістили майданчик з вуличною їжею. Крім того, на фестивалі у вечірній час було створено спеціальне освітлення, що створило незвичайну атмосферу для його учасників і глядачів.

Як зазначили організатори заходу, для Харкова цей фестиваль - новий виток у розвитку вуличних культур, якому в місті приділяється велика увага.

Зазначимо, що райдер джем «Компліт» пройшов в рамках програми розвитку вуличних культур Харкова під патронатом міського голови Геннадія Кернеса і за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини