У Харкові пройшов турнір з хокею на Кубок міського голови
28 листопада 2016 17:17 Спорт
У Харкові пройшов турнір з хокею на Кубок міського голови Юнацький турнір з хокею на Кубок міського голови проходив з 25 по 27 листопада у Харкові, на арені «Салтівський лід».

У змаганнях взяли участь хокеїсти 2007-2008 р.н. з Харкова, Києва, Дніпра і Кременчука. Вчора, 27 листопада, відбулося нагородження переможців. Кубок Харківського міського голови виграла команда з Дніпра

Як зазначили представники тренерського складу, такі турніри розвивають український хокей і допомагають виховати спортсменів світового рівня.

Змагання пройшли за підтримки Харківської міської ради. Від імені міського голови Геннадія Кернеса хокеїстів привітав депутат міської ради Габріел Михайлов, який побажав юним хокеїстам нових перемог. При цьому він зазначив, що зараз в Харкові активно розвиваються шкільні ліги з різних видів спорту.

«Харків вкотре довів, що наше місто - спортивна столиця України, в якому проводиться величезна кількість спортивних заходів за підтримки міської ради. Наше покоління росло на хокеї і футболі, і ми дуже раді, що цей турнір провели саме у нас. Ми підтримуємо юнацький спорт, адже це наші майбутні чемпіони, які прославлятимуть нашу країну в усьому світі», - підкреслив Габріел Михайлов.

Теги:
Друкувати
Останні новини