У Харкові пройшов перший в Україні хакатон для молодих дизайнерів
27 листопада 2017 18:15 Суспільство
У Харкові пройшов перший в Україні хакатон для молодих дизайнерів Хакатон «Дизайн вночі» пройшов 24 листопада у Харківському національному економічному університеті імені С. Кузнеця.

Хакатон - це вид командної роботи, коли за короткий період часу учасники повинні розробити реальні рішення певної проблеми.

У даному випадку понад сто учасників - представників різних вишів - пройшли навчальні майстер-класи від експертів однієї зі шкіл реклами та дизайну і після 12 годин роботи в командах представили свої ідеї для логотипу управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради. Конкурсна комісія ознайомилася з кожним із них і обрала три найкращі проекти, автори яких отримали нагороди. Тепер їхні ідеї ще належить доопрацювати, щоб створити остаточний варіант логотипу.

«Метою заходу було підвищення кваліфікації молоді, яка професійно займається дизайном. Експерти надали учасникам можливість ознайомитися з основними правилами і прийомами грамотного створення логотипу та фірмового стилю, побудови правильної комунікації, створення позитивного іміджу. Учасники створювали карти асоціацій, промальовували елементи своїх логотипів, це було дуже цікаво і інформативно», - розповіли організатори.

Організатори заходу - управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту спільно з Молодіжною радою при Харківському міському голові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини