У Харкові пройшов перший сімейний форум
01 жовтня 2018 15:17 Суспільство
У Харкові пройшов перший сімейний форум I Харківський сімейний форум пройшов 30 вересня у конференц-залі «Kharkiv Palace Premier Hotel».

Мета проведення форуму - популяризація сімейних традицій і цінностей на принципах партнерства і взаємоповаги, усвідомленого батьківства, рівного розподілу сімейних обов'язків і відповідальності між жінками і чоловіками, а також підвищення престижу багатодітних сімей, залучення громадськості до вирішення соціальних питань сім'ї.

Учасників форуму привітали заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, голова громадської організації «Асоціація багатодітних матерів «АММА» Юлія Ібрагім.

Також форум зібрав представників Департаменту служб у справах дітей, Департаменту освіти, Головного територіального управління юстиції, представників громадських організацій та благодійних фондів.

В рамках форуму пройшли три панельні дискусії: «Шляхи забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сімейному житті», «Сучасна сім'я: виклики та подолання труднощів», «Сімейні цінності в житті сучасної молоді».

В обговоренні взяли участь фахівці з сімейної політики, вчені, представники громадських організацій та жителі міста Харкова. Перед харків'янами виступили провідні фахівці в галузі медицини, психології, юриспруденції, соціальної педагогіки: Андрій Пеньков, Світлана Казьміна, Наталія Борисова, Ольга Тимощук, Вікторія Непочатова, Вадим Гончаров, Олена Дружиніна, Анна Буслаєва.

За підсумками панельних дискусій були прийняті резолюції з пропозиціями місцевим органам влади і громадськості щодо подальшої роботи з сім'ями, а також пропозиції центральним органам влади щодо вирішення демографічних проблем і підтримки сімей з дітьми.

В рамках форуму за вагомий особистий внесок у виховання дітей, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей були відзначені дев'ять багатодітних сімей (по одній з кожного району): Миколюків, Шефер, Сєрікових, Шилових, Полонських, Полякових, Спасьонових, Літус, Обозних.

Для учасників форуму працювала виставка установ, що працюють в сфері надання послуг сім'ям. Поки батьки були задіяні в дискусіях, з дітьми працювали аніматори, для дітей організували гри і майстер-класи.

«Діти на форумі отримали масу задоволення, батьки - нові знання з виховання дітей і розвитку своєї сім'ї, фахівці - можливість обговорити актуальні питання сімейної політики, виховання дітей в сім'ї та поза нею. Мета форуму була досягнута!» - зазначили у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, який організував перший в Харкові сімейний форум.

Друкувати
Останні новини