У Харкові пройшов патріотичний форум «З Україною в серці!»
15 листопада 2017 15:18 Культура
У Харкові пройшов патріотичний форум «З Україною в серці!» III Обласний патріотичний форум «З Україною в серці!», присвячений Дню захисника України, відбувся в Обласному організаційно-методичному театрально-концертному центрі.

У заході взяли участь діти з Харкова та області, які протягом року змагалися в конкурсах і творчих турнірах, а також вихованці інтернатів, учасники АТО, представники військових професій, курсанти, працівники культури, освіти, фахівці книговидавничої справи та волонтери.

В рамках форуму відбулося нагородження переможців і лауретів всеукраїнських та міжрегіональних дитячих конкурсів - понад 100 дітей отримали грамоти та подарунки.

Також для учасників форуму у вестибюлі театрально-концертного центру була організована ​​виставка книг про війну і експозиція артефактів із зони АТО. Крім того, гості заходу мали змогу взяти участь у майстер-класі з японської каліграфії та орігамі, а в фойє центру - ознайомитися з кращими роботами учасників обласного конкурсу дитячої творчості «Ця дивовижна Японія».

Завершив форум концерт, який підготували творчі колективи Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості.

Організатор заходу - Харківська обласна бібліотека для дітей.

Друкувати
Останні новини