У Харкові пройшов міжнародний фестиваль мистецтв «DanceSong fest»
23 листопада 2014 09:01 Культура
У Харкові пройшов міжнародний фестиваль мистецтв «DanceSong fest» Гала-концерт III Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «DanceSong fest 2014» відбувся 22 листопада в ККЗ «Україна». У гала-концерті взяли участь солісти та творчі колективи навчальних закладів, Палаців культури, Центрів дитячо-юнацької творчості, студій, а також професійні виконавці з різних країн світу. Так, у харківському конкурсі брали участь виконавці з Китаю, США, Азербайджану та України, зокрема, з Полтави, Маріуполя, Хмельницького, Волновахи, Сум, Харкова та інших міст.

За перемогу у відбіркових турах боролися 300 чоловік. Учасники змагалися в таких номінаціях: естрадний, народний, джазовий вокал; хореографія; художнє читання; театральна творчість.

Оцінювало конкурсантів професійне журі, до складу якого входили заслужені діячі культури, а також учасник проекту «Голос країни», викладач Харківської державної академії культури Артем Верещака, півфіналіст проекту «Голос країни» на телеканалі «1+1» у 2014 році Вагіф Нагієв, учасник телевізійних проектів Німеччини та України, фронтмен німецької рок-групи «Magistarium» Олег Рудич та ін.

За підсумками конкурсу гран-прі завоювали Ансамбль пісні і танцю України «Влтава» і харківський вокальний ансамбль «Оксамит».

В режимі онлайн учасників оцінювали народна артистка України, співачка Наталя Могилевська та лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, чиї пісні в обов'язковому порядку виконували професійні вокалісти-конкурсанти. За підсумками іменний диплом Наталії Могилевської отримала студентка Харківської державної академії культури Тетяна Смаль, яка виконала пісню «Ніч наближається до ранку». Диплом Олега Скрипки отримав студент академії культури Єгор Шагаков, який виконав пісню «Галю, приходь».

Також на концерті нагородили переможця онлайн-голосування на сторінці «Dancesong фест 2014» в мережі «ВКонтакте». Кращим виконавцем за підсумками народного голосування стала харків'янка Марія Кондратенко.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи, а переможці та лауреати - статуетки та медалі.

Нагадаємо, що фестиваль мистецтв «DanceSong фест 2014» проходив 20-22 листопада на базі Харківської державної академії культури та ККЗ «Україна». Прийом заявок на участь у фестивалі стартував 1 жовтня.

Організатори фестивалю-конкурсу - Харківська міська рада, Національна спілка хореографів України, Харківський міський центр дозвілля молоді, Харківська державна академія культури, благодійний фонд підтримки талановитих дітей та молоді «Жар-птиця» та інші.
Друкувати
Останні новини