У Харкові пройшов міський турнір юних фізиків
04 листопада 2015 10:29 Освіта
У Харкові пройшов міський турнір юних фізиків ХХIV Міський турнір юних фізиків пройшов 1 листопада в Харківському фізико-математичному ліцеї №27.

У турнірі взяли участь 60 учнів, які представляли дев'ять команд з усіх районів міста, а також команди Харківського фізико-математичного ліцею №27, Харківського університетського ліцею та Харківської обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість».

До складу журі входили вчені, викладачі та студенти фізичного, фізико-технічного та фізико-енергетичного факультетів Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Змагання пройшли у два тури в чотирьох групах. Спільним рішенням оргкомітету та журі були визначені переможці в особистому та командному заліках.

Переможцем турніру в командному заліку третій рік поспіль стала команда учнів Харківського ліцею №161 «Імпульс». Друге місце посіла команда учнів Харківського фізико-математичного ліцею №27, третє місце - команди Харківського університетського ліцею, Харківської гімназії №152 Ленінського району і збірні команди учнів навчальних закладів Дзержинського та Комінтернівського районів.

В особистому заліку переможцем турніру стала учениця ліцею №161 «Імпульс» Ольга Зайцева. Друге місце посіли учень фізико-математичного ліцею №27 Данило Пилипець і учень гімназії №152 Дмитро Авраменко. Дипломи III ступеня отримали студент Харківського університетського ліцею Михайло Аксьонов, учень фізико-математичного ліцею №27 Вадим Головащенко і учні ліцею № 161 «Імпульс» Євген Мельник і Світлана Грінченко.

Переможців турніру нагородили дипломами Департаменту освіти Харківської міської ради та подарунками. Кращі юні фізики Харкова представлятимуть місто на всеукраїнському турнірі, який відбудеться в місті Суми з 20 по 25 листопада 2015 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини