У Харкові пройшов форум батьківської громадськості
29 серпня 2017 17:45 Освіта
У Харкові пройшов форум батьківської громадськості Другий міський форум батьківської громадськості пройшов сьогодні, 29 серпня, в Харківському міському палаці дитячої та юнацької творчості.

У заході взяли участь директор Департаменту освіти Ольга Деменко, представники Міської батьківської ради та батьківських активів загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів міста.

В ході виступу Ольга Деменко зазначила, що Міська батьківська рада була створена з ініціативи міського голови Геннадія Кернеса. Харків став першим містом в Україні, де почав роботу орган батьківського самоврядування.

«Для роботи з дітьми нам вкрай необхідні батьки, тому що батьки, діти і педагоги - це три рівні сторони навчально-виховного процесу. І всі проблеми виникають тільки від нерозуміння або непоінформованості. За ці два роки батьківською радою було вирішено безліч проблем і різних непорозумінь, зокрема, щодо залучення позабюджетних коштів. І можу сказати, що сьогодні у нас набагато менше скарг з боку батьків», - зазначила Ольга Деменко.

Директор департаменту подякувала представникам Міської батьківської ради за плідну роботу і вручила найактивнішим з них Подяки Харківського міського голови.

В ході форуму голова Міської батьківської ради Марина Хоша розповіла про роботу ради протягом 2015-2017 років. Також на форумі представники батьківської громадськості повинні обрати новий склад Міської батьківської ради, кандидати до якої були висунуті на засіданнях районних батьківських активів. До нового складу органу батьківського самоврядування увійдуть не більше 40 осіб, серед яких будуть представники всіх дев'яти районів міста. Після завершення форуму Міська батьківська рада в оновленому складі проведе перше засідання, на якому буде обрано нового голову ради.

А вже в середині вересня Міська батьківська рада проведе зустрічі з батьківськими активами в усіх районах міста, де будуть підбиті підсумки минулого навчального року й вироблені плани на новий навчальний 2017-2018 рік.

«Ми хочемо, щоб батьки самі сказали, де потрібно поміняти вікна, де встановити дитячий  майданчик тощо. І вже під час планування бюджету на 2018 рік ми будемо, перш за все, враховувати побажання батьків», - підкреслила Ольга Деменко.

Нагадаємо, Міська батьківська рада як дорадчий орган при Департаменті освіти почала свою роботу в серпні 2015 року. До неї увійшли 37 осіб, по кілька чоловік з кожного району міста. Батьківська рада допомагає вирішувати проблеми, що існують в школах і дитячих садках. Для обговорення проблем в навчальних закладах міста батьківська рада також створила сторінку в «Facebook».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини