У Харкові пройшов фестиваль вуличної їжі
04 червня 2019 16:02 Суспільство
У Харкові пройшов фестиваль вуличної їжі Фестиваль вуличної їжі «Food Fest Gastroman 2019» пройшов з 30 травня по 2 червня у пляжно-розважальному оздоровчому парку «Акважур».

У фестивалі взяли участь представники різних національностей і культур, які живуть у Харкові. Вони продемонстрували свої кулінарні таланти, а також виступили в національних костюмах на сцені фестивалю з піснями і танцями своїх народів.

Крім того, в рамках заходу представники Харківського державного університету харчування та торгівлі презентували інноваційну харчову продукцію, продемонстрували сучасні тенденції в харчовій промисловості і ресторанній індустрії, а також дали продегустувати зразки інноваційної харчової продукції гостям «Food Fest Gastroman».

Всі бажаючі змогли взяти участь в майстер-класах з приготування страв різних кухонь світу і кулінарних конкурсах, квестах і флешмобах, відвідали творчі майстер-класи від міжнародної студії малювання, інклюзивної майстерні Харківської громадської організації «Креавіта» і творчої майстерні громадської організації «Асоціація багатодітних сімей «АММА».

Для маленьких гостей фестивалю працювала окрема зона, на якій проводилися лазерні бої, різні дитячі майстер-класи, в тому числі з виготовлення карамельних солодощів, випікання традиційного грузинського хачапурі, з пісочної анімації тощо.

У кінотеатрі під відкритим небом відбувся ексклюзивний показ фільму «Дякую». Також гості фестивалю побачили показ колекцій студентів та випускників Харківського коледжу текстилю та дизайну, який пройшов за підтримки Харківського кластера легкої промисловості та дизайну.

Всі дні фестивалю доповнювалися концертною програмою.

«Нашим завданням було зробити так, щоб гостям цього свята було не тільки смачно, а ще і цікаво. Я впевнена, що ми з цим впоралися», - зазначила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська.

Фестиваль «Food Fest Gastroman» пройшов за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Друкувати
Останні новини