У Харкові пройшли змагання з дипломатичного багатоборства
09 липня 2021 16:05 Міжнародне співробітництво
У Харкові пройшли змагання з дипломатичного багатоборства ІV Територіальні командні змагання з дипломатичного багатоборства серед консульських установ та іноземних представництв пройшли сьогодні, 9 липня, у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, цей захід став традиційним для міста Харкова. Його мета  - створити майданчик для співпраці між представниками дипломатичного корпусу, розвитку народної дипломатії і популяризації спорту. 

Цього року в змаганнях взяли участь 11 команд, серед яких - Генеральне консульство Республіки Польща в Харкові, почесні консульства різних країн, а також команда Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

На відкритті їх привітали заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, директор Департаменту міжнародного співробітництва Віктор Рудь, представники обласної влади, Національного олімпійського комітету та дипломатичного корпусу.

За підсумками змагань, перше місце посіли представники Словаччини, друге - Литви, третє - Грузії, четверте - Вірменії, п'яте - Бразилії, шосте - Азербайджану, сьоме - Польщі, восьме - Франції, дев'яте - Албанії, десяте - ОБСЄ, одинадцяте - Туреччини. 

Учасники змагань отримали призи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини