У Харкові пройшли навчання співробітники муніципалітетів з інших міст України
24 липня 2018 10:53 Місто
У Харкові пройшли навчання співробітники муніципалітетів з інших міст України Навчальна програма «Локальна нормотворчість місцевого самоврядування» для працівників органів місцевого самоврядування з міст-партнерів пройшла з 18 по 20 липня в Харкові.

Захід відбувся в рамках шведсько-українського проекту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування і верховенство права в Україні». У ньому взяли участь посадові особи та працівники органів місцевого самоврядування зі східного кластера проекту: Харкова, Чугуєва, а також Миргорода та Пирятина з Полтавської області.

В ході навчання учасники поглибили свої знання в області техніки і можливостей локального нормотворення з урахуванням вимог чинного законодавства та дотримання принципів верховенства права, а також вдосконалили навички щодо їх практичного застосування при підготовці, експертизі та прийнятті локальних нормативно-правових актів органами місцевого самоврядування.

Після закінчення навчання для гостей Харкова провели екскурсію у Центральному  парку культури і відпочинку ім. Горького.

Довідка. Європейський проект «Місцеве самоврядування і верховенство права в Україні» реалізується Академією Фольке Бернадотте, фінансується Шведським агентством міжнародного розвитку (SIDA). Мета проекту - надати підтримку зміцненню та інтеграції принципів верховенства права в сфері надання послуг. Харків отримав офіційний статус міста-учасника цього проекту, для якого відібрано 12 міст України з чотирьох регіонів країни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини