У Харкові пройшла презентація проєкту «Льодова арена»
22 жовтня 2021 19:00 Інфраструктура
У Харкові пройшла презентація проєкту «Льодова арена» Презентація проєкту фізкультурно-оздоровчої споруди «Льодова арена» відбулася сьогодні, 22 жовтня, в парку Машинобудівників.

У заході взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

За його словами, це буде сучасний багатофункціональний спортивний комплекс для проведення змагань з хокею, баскетболу, волейболу, шорт-треку, фігурного катання, дзюдо, боксу тощо. Але при цьому комплекс повинен дати можливість для занять спортом звичайним харків'янам.

«Це не повинна бути арена виключно для професіоналів. Я хочу, щоб харків'яни приходили сюди і мали масу можливостей для занять різними видами спорту. Це має бути сімейне спортивне дозвілля: пограти в баскетбол, позайматися в тренажерному залі, поплавати в басейні. Все це разом узяте не просто формує спортивний імідж Харкова, але, що найголовніше, - популяризує здоровий спосіб життя», - підкреслив Ігор Терехов.

Також у спорткомплексі можна буде проводити культурно-масові заходи - виставки, концерти. Арена розрахована приблизно на 3 тис. глядачів.

За словами Ігоря Терехова, підготовчі роботи планується провести вже цього року, а навесні наступного року - почати будувати.

Зазначимо, що проєкт «Льодова арена» був поданий на участь у програмі Президента України «Україна - чемпіон». Будівництво комплексу планується здійснити за рахунок коштів цієї програми, а також бюджету міської територіальної громади Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини