У Харкові пройдуть турніри з вуличного футболу і баскетболу
01 серпня 2018 13:41 Спорт
У Харкові пройдуть турніри з вуличного футболу і баскетболу Фестиваль вуличного футболу і баскетболу пройде 18 серпня на майданчику перед Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка.

Захід відбудеться у рамках проекту розвитку вуличних культур «Street Culture». Турнір у новому для України напрямку «Вуличний футбол» пройде у місті вперше. Він стане експериментальним, після чого планується відкрити Лігу вуличного футболу «Street Culture». 

«Ми створили турнір вуличного футболу під назвою «Boss of Panna». Панна нокаут - це удар м'яча між ніг, який забезпечує перемогу в грі. Цього року будуть проведені баттли «Один на один стріт» та «Один на один панна» у двох категоріях - від 10 до 15 років, а також від 16 років і старше. Учасникам ігор за перемогу або грубе порушення правил видаватимуть картки «RESPECT» та «DISRESPECT», - розповіли у Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту. 

Всім охочим взяти участь в турнірі, необхідно попередньо заповнити спеціальну форму тут, або зареєструватися безпосередньо у день фестивалю з 9:00 до 11:00.

Призовий фонд становить 5 тис. грн. Також гравцям вручать подарунки від партнерів заходу.

Турнір з вуличного баскетболу проходитиме вже третій рік у рамках Української стрітбольної ліги «USL 3x3». Переможці турніру представлять рідне місто у фіналі ігор Української стрітбольної ліги. У програмі - турніри «3х3» серед чоловічих та жіночих команд різних вікових категорій, а також конкурс слем-данків. Всі зареєстровані гравці отримають очки рейтингу FIBA 3x3. Зареєструватися на участь у турнірі можна тут.

Детальніша інформація розміщена на сайті Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Час проведення фестивалю - з 10:00 до 21:00.

Друкувати
Останні новини