У Харкові пройде забіг з перешкодами «Race Nation»
02 червня 2021 13:37 Спорт
У Харкові пройде забіг з перешкодами «Race Nation» Забіг з перешкодами «Race Nation» пройде цієї суботи, 5 червня, на території біля торгово-розважального центру «Караван» (вул. Героїв Праці, 7).

Організатори очікують близько 1,5 тис. учасників з різних міст України, які мають подолати більше 20 складних конструкцій на трасі від 3 до 5 км. Новачки зможуть спробувати себе на мінімальній дистанції, а досвідчені спортсмени обрати пакет «ELIT», який за складністю проходження максимально наближений до європейських стандартів.

Організатори зазначили, що цього року замінили старі конструкції, збільшили прохідну можливість кожної з них удвічі, а також сконструювали серію нових перешкод, серед яких одна з найекстремальніших - каскад. Безпеку і якість проходження траси контролюватимуть суддя, маршал і команда організаторів.

Змагання організовані за підтримки секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова. Забіг пройде з урахуванням карантинних вимог.

Зазначимо, що харківський забіг - другий захід серії змагань «Race Nation» у 2021 році. Перший пройшов у Києві на мототреку «Пирогово» для дітей 7-13 років. Також у планах на цей сезон - провести забіги в Миколаєві, Буковелі, Одесі, Дніпрі, Львові та Вінниці.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини