У Харкові пройде ярмарок до Дня підприємця
30 серпня 2021 15:31 Економіка
У Харкові пройде ярмарок до Дня підприємця Святковий ярмарок товарів, присвячений Дню підприємця, відбудеться з 3 по 5 вересня на пл. Свободи.

Як повідомили організатори, у ярмарку візьмуть участь понад 50 суб'єктів господарювання: фізичні особи-підприємці, підприємства торгівлі і товаровиробники міста Харкова.

Свої експозиції представлять підприємства харчової промисловості, що випускають м'ясну і молочну продукцію, кондитерські та хлібобулочні вироби тощо.

Також у ярмарковому заході візьмуть участь приватні підприємці, які виробляють і реалізують дитячий одяг і одяг для дорослих.

Крім продуктів харчування та одягу, гості ярмарку зможуть придбати різні сорти меду, квіти, саджанці, а також аксесуари для букетів і багато іншого.

Окремо будуть представлені кращі фуд-проєкти міста. Ними будуть організовані зони з їжею, напоями і місцями для відпочинку.

Також в межах ярмарку Харківський обласний центр зайнятості презентує можливості працевлаштування на промислових підприємствах міста і області. У відвідувачів, зокрема молоді, буде можливість пройти тестування, написати резюме і отримати поради для подальшого працевлаштування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини