У Харкові пройде всеукраїнський турнір з веслування на байдарках
22 вересня 2020 15:08 Спорт
У Харкові пройде всеукраїнський турнір з веслування на байдарках IX турнір з веслування на байдарках і каное «Харкiвська хвиля» пройде 25-26 вересня на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2 (вул. Сидора Ковпака, 5-а).

У ньому візьмуть участь близько 200 спортсменів із різних міст України - Маріуполя, Лисичанська, Києва, Запоріжжя, Енергодара, Полтави, Горішніх Плавнів, Кременчука, Балаклеї та Харкова. Змагання пройдуть на річці Харків у 10 категоріях для п'яти вікових груп.

Як зазначив віце-президент Федерації з веслування на байдарках і каное Габріел Михайлов, організатори пишаються і раді тому, що турнір збере спортсменів з різних куточків України.

«Харків уже вдев'яте приймає щорічний турнір з веслування на байдарках і каное. Змагання проходять за підтримки міської ради, яка багато уваги приділяє розвитку спорту», - зазначив Габріел Михайлов.

Початок змагань - о 9:00 25 вересня. Нагородження переможців - о 14:00 26 вересня.

Зазначимо, що турнір з веслування на байдарках і каное «Харкiвський хвиля» пройде під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Друкувати
Останні новини