У Харкові пройде виставка великодніх яєць з приватних колекцій
10 квітня 2014 10:11
У Харкові пройде виставка великодніх яєць з приватних колекцій Виставка більше 600 писанок пройде з 15 квітня по 20 травня у Харківському обласному центрі культури і мистецтв (вул. Пушкінська, 62).
Свої роботи харків'янам покажуть представники Харківської міської школи писанкарства ім. Алли Овчаренко, а також інші майстри з усієї Харківщини. Всього на виставці можна буде побачити писанки близько 40 українських майстрів.

Як повідомили організатори, експозиція складається з трьох блоків. У першому представлена ​​символіка писанок і розкривається зміст символів, нанесених на шкаралупі яйця. У другому будуть виставлені копії крашанок з колекції видатного етнографа Слобожанщини Миколи Сумцова, а в третьому - домоткані вироби з приватних колекцій та сучасні українські писанки, виконані за допомогою техніки різьблення, інкрустації по дереву, плетіння, розпису на кераміці, декупажу.

Початок відкриття виставки - о 16:00. Вхід - вільний.

Зазначимо, в рамках виставки пройдуть майстер-класи з писанкарства. Більш детальну інформацію можна дізнатися за тел.: 700-35-73.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини