У Харкові пройде учнівський турнір з фізики
25 жовтня 2018 10:07 Освіта
У Харкові пройде учнівський турнір з фізики ХХVІІ міський турнір юних фізиків для учнів 9-11-х класів відбудеться 27 жовтня на базі Харківського фізико-математичного ліцею №27 (вул. Мар'їнська, 12/14).

Турнір юних фізиків - це командне змагання школярів за спільним рішенням складних фізичних завдань, яке проходить у формі наукових дискусій. Головною метою його проведення є пошук талановитих учнів, схильних до наукової діяльності, створення сприятливих умов для реалізації і розвитку творчих здібностей обдарованої молоді.

У турнірі візьмуть участь 15 команд школярів, які представлять всі райони міста Харкова, а також Харківський фізико-математичний ліцей №27, Харківський університетський ліцей і Харківську обласну спеціалізовану школу-інтернат «Обдарованість». Членами журі турніру є викладачі, наукові співробітники та студенти фізико-технічного, фізичного та фізико-енергетичного факультетів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

За результатами змагання будуть визначені команди, які представлять місто Харків на всеукраїнському рівні.

Початок турніру - о 10:00.

Турнір проводиться Департаментом освіти в рамках Комплексної програми розвитку освіти м.Харкова на 2018-2022 роки.

Зазначимо, останні вісім років харківські школярі є лідерами всеукраїнського турнірного руху, займаючи перші позиції в рейтингу областей. Торік переможцями Всеукраїнського турніру юних фізиків стали чотири харківські команди, які вибороли 1 перше, 1 друге і 2 третіх місця. А команда учнів Харківського ліцею №161 «Імпульс» завоювала срібні медалі на 31-му Міжнародному турнірі юних фізиків у Пекіні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини