У Харкові пройде турнір з фізики серед школярів
23 жовтня 2019 15:03 Освіта
У Харкові пройде турнір з фізики серед школярів ХХVIII міський турнір юних фізиків для учнів 9-11 класів пройде 26 жовтня у Харківському фізико-математичному ліцеї № 27 (вул. Мар'їнська, 12/14).

У ньому візьмуть участь 75 школярів з усіх районів міста, у тому числі учні Харківського фізико-математичного ліцею №27 та Харківського університетського ліцею. Членами журі виступлять викладачі, наукові співробітники та студенти фізико-технічного, фізичного та фізико-енергетичного факультетів Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Переможців нагородять дипломами Департаменту освіти і подарунками. Кращі команди представлять Харків на всеукраїнському рівні.

Турнір юних фізиків - це командне змагання школярів в їх умінні разом вирішувати складні наукові завдання, представляти власні проекти рішень і захищати їх у науковій дискусії. 

Початок турніру - о 10:00.

Зазначимо, що торік п'ять харківських команд стали переможцями всеукраїнського турніру з фізики, де посіли одне перше, три других і одне третє місця.

Інтелектуальні змагання проводить Департамент освіти міської ради в рамках реалізації Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова на 2018-2022 роки. Головна мета - знайти талановитих дітей і створити сприятливі умови для реалізації і розвитку їхніх здібностей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини