У Харкові пройде трієнале екологічного плакату «4-й блок»
30 березня 2015 16:12 Культура
У Харкові пройде трієнале екологічного плакату «4-й блок» IX Міжнародна триєнале екологічного плакату «4-й блок» пройде з 15 по 30 квітня в Харкові.

Трієнале традиційно присвятять річниці вибуху на Чорнобильській АЕС. Особливу увагу організатори приділять таким темам: забруднення навколишнього середовища, глобальне потепління, генна інженерія, людські права, насильство, війна і мир, взаємна повага людини до людини і до природи.

На трієнале представлять роботи понад 400 дизайнерів з 40 країн світу. Основну частину складуть три експозиції: «Екологія Землі», «Екологія людини» і «Екологія культури». Крім того, пройде ще дев'ять виставок-супутників, близько десяти дизайнерських майстер-класів, серія лекцій, два концерти і філософсько-культурний симпозіум групи «Данте».

Відкриється триєнале 15 квітня експозицією «Екологія Землі» в Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр», початок - о 18:00. Дві інші виставки презентують 17 квітня в ТЦ «Аве Плаза» (7 пов.), початок - о 18:00.

Переможців у кожній із трьох фестивальних номінацій оголосять 26 квітня на закритті трієнале. В експертне журі увійдуть дизайнери з України, Японії, Німеччини, Чехії, Польщі та Росії.

Вхід на всі заходи «4-го блоку» - вільний.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини