У Харкові пройде традиційний марафон «Визволення»
18 серпня 2017 14:43 Спорт
У Харкові пройде традиційний марафон «Визволення» 32-й Міжнародний традиційний легкоатлетичний марафон «Визволення» і біг по шосе, присвячені Дню міста та Дню Незалежності України, відбудуться в Харкові 20 серпня.

Про це сьогодні, 18 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

За його словами, це один з найдавніших марафонів в Україні, що ще раз підкреслює, що Харків є спортивною столицею України. Цього року в традиційному забігу візьмуть участь близько 5 тис. осіб.

«Ми просимо учасників забігу одягатися легко, пити воду на пунктах харчування і, звичайно, оцінювати свої сили під час забігу. На маршруті марафону курсуватимуть машини швидкої допомоги, і в разі поганого самопочуття потрібно відразу ж звертатися до фахівців. Будь ласка, не переоціните свої сили і можливості», - зазначив Олексій Чубаров.

За його словами, серед учасників марафону - харків'яни, учасники бойових дій, спортсмени з інвалідністю, представники інших міст України та країн ближнього зарубіжжя, а також гості з міст-побратимів. Вони будуть бігти дистанції на 3 км, 10 км, 21 км і 42,195 км.

Старт забігів на дистанції 10 км, 21 км, 42,195 км почнеться о 8:00 на вул. Новгородській (стадіон «Динамо»). За словами Олексія Чубарова, в забігу на ці дистанції візьмуть участь близько 1 тис. людей. Наймасовіший забіг - на 3 км - стартує також там о 8:10.

Маршрут забігів наступний: вул. Новгородська (східні ворота стадіону «Динамо») - вул. Динамівська - вул. Весніна - вул. Сумська - Білгородське шосе - селище П'ятихатки - Білгородське шосе - вул. Сумська - вул. Весніна - вул. Динамівська - вул. Новгородська - стадіон «Динамо».

Кожен спортсмен на фініші отримає сертифікат «Учасник Харківського марафону-2017». А учасникам бойових дій, спортсменам з інвалідністю, спортивним сім'ям, а також наймолодшим і найстаршим учасникам марафону будуть вручені призи від Харківської міської ради.

Реєстрація учасників проходитиме на стадіоні «Динамо» (вул. Динамівська, 3) з 9:00 до 17:00 19 серпня, для іногородніх учасників, які не встигли пройти реєстрацію, - з 6:30 до 7:30 20 серпня. З собою необхідно мати медичні довідки.

Організатори марафону - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, управління з питань фізкультури і спорту міськради, управління у справах молоді та спорту Харківської облдержадміністрації спільно з Харківською обласною федерацією легкої атлетики.

Друкувати
Останні новини