У Харкові пройде традиційний бал хризантем
29 вересня 2015 11:06 Культура
У Харкові пройде традиційний бал хризантем Традиційний бал хризантем пройде 4 жовтня в ландшафтному регіональному парку «Feldman Ecopark».

Як повідомили організатори, для цього в парку висадили 25 тис. квітучих кущів цієї квітки різних видів. Виведені харківськими та західноєвропейськими колекціонерами, ці хризантеми стануть головним атрибутом свята осені.

За словами авторів проекту, майбутній квітковий фестиваль пройде в витонченому стилі Сходу і здивує гостей святом маленьких принців і принцес. Милуватися мистецтвом флористики можна буде щодня до настання холодів.

Зазначимо, вже четвертий рік поспіль в «Feldman Ecopark» восени проходить бал хризантем. З квітів флористи створюють фігури тварин, легендарних персонажів тощо. Торік центральною стала композиція «Три мавпи», яка уособлювала буддистську теорію неприйняття зла. Проходить свято під музику джазових і класичних композицій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини