У Харкові пройде серія майстер-класів з йоги
19 червня 2017 11:19 Суспільство
У Харкові пройде серія майстер-класів з йоги Майстер-класи та інші заходи в рамках Міжнародного дня йоги пройдуть в Харкові з 20 по 25 червня.

Для харків'ян проведуть майстер-класи, лекції та заняття йогою. Офіційний координатор заходу - Українська федерація йоги - ставить завдання познайомити всіх бажаючих з різними напрямками йоги. Тому тематика майстер-класів в ці дні буде різною - «Йогатерапія сколіозів», «Рівновага в йозі», «Практика йоги і становлення керівника», «Міфи про хатха-йогу» та інші.

Всі, хто не полінується встати раніше, зможуть взяти участь у ранковому занятті в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького: інструктори покажуть, як виконувати комплекс вправ «Сурья намаскар». Заняття відбудеться 21 червня з 7:00 до 9:00.

Цього ж дня, з 16:00 до 17:30, в залі за адресою: пл. Свободи, 8 (каб. 602) відбудеться майстер-клас інструктора Прасу-йога Вікторії Рябцевої «Йога для вагітних». А з 19:00 до 21:00 в коворкінгу «Fabrika» (вул. Благовіщенська, 1, 3 пов.) президент Української федерації йоги Андрій Сафронов прочитає лекцію «Соціальна філософія йоги».

24 червня з 10:00 до 14:00 в сквері «Стрілка» пройде тематичний йога-пікнік, а з 15:00 до 19:00 в парку Горького - серія майстер-класів від Української федерації йоги та студій йоги Харкова.

Заходи пройдуть за ініціативи Посольства Республіки Індія та за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

З повною програмою заходів, які пройдут у Харкові та інших містах України, можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини