У Харкові пройде перший форум «Місто твоїх можливостей»
19 лютого 2019 11:24 Суспільство
У Харкові пройде перший форум «Місто твоїх можливостей» Перший форум «Місто твоїх можливостей» відбудеться 21 лютого у Харкові.

На ньому буде представлено Гендерний паспорт міста Харкова, а також будуть розглянуті існуючі практики діяльності виконавчих органів Харківської міської ради в цій області, портрети цільових груп городян, питання виховання і сім'ї.

Мета проведення форуму - налагодити співпрацю між владою, громадянським суспільством і бізнесом для виявлення потреб жителів Харкова з урахуванням гендерної складової і застосувати цей досвід у роботі міської ради та при плануванні розвитку міста.

«Харків - прогресивне місто, в якому питання якості та комфорту життя для всіх груп населення стоїть на першому місці. У кожному місті кожен громадянин має рівні права на отримання послуг та рівний доступ до всіх послуг, що надаються міською радою. У свою чергу міська рада повинна забезпечити якісне надання цих послуг кожному громадянину», - зазначили організатори.

Для участі у форумі необхідно попередньо зареєструватися за посиланням. З програмою форуму можна ознайомитися тут.

Місце проведення - готель «Національ» (пр. Науки, 21). Початок - о 9:30.

Зазначимо, що ініціатива «Гендерний паспорт м. Харкова 2018» реалізована за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, Асоціації міст України та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст», який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини