У Харкові пройде міжнародний форум вуличних культур
05 грудня 2018 10:55 Спорт
У Харкові пройде міжнародний форум вуличних культур III Міжнародний форум вуличних культур 2018 відбудеться 8-9 грудня в Харкові.

На форум запрошуються громадські організації, атлети, фахівці, активісти, промоутери, блогери та журналісти, які займаються розвитком вуличних урбан-культур. Гостями форуму стануть представники громадських організацій та фахівці в області вуличної культури з України (Київ, Дніпро, Миколаїв, Суми та ін.) та Європи, зокрема, з Молдови, Латвії, Білорусі.

На форумі будуть підбиті підсумки діяльності різних платформ вуличних видів спорту та урбан-культури за 2018 рік, буде представлена ​​концепція розвитку інфраструктури вуличних культур в Харкові. Пройде панельна дискусія про роботу всеукраїнської Асоціації вуличних видів спорту та урбан-культур, відбудеться обмін досвідом з учасниками урбан-руху з інших міст України та країн зарубіжжя.

Форум пройде в Харківській школі архітектури за адресою: вул. Конторська, 5.

З програмою форуму можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що Міжнародний форум вуличних культур проводиться для ознайомлення з напрямками вуличних видів спорту та культури та їх розвитком. Це обмін досвідом в сфері урбаністики, проектування і будівництва урбан-парків, менеджменту і маркетингу проектів.

Друкувати
Останні новини