У Харкові пройде міжнародний фестиваль театрів малих форм
10 жовтня 2017 14:08 Культура
У Харкові пройде міжнародний фестиваль театрів малих форм V Міжнародний фестиваль театрів малих форм «Театронік» пройде з 30 жовтня по 3 листопада в Харкові.

Цього року у фестивалі візьмуть участь театри з Грузії, Польщі, Литви, Білорусі, Нідерландів, Болгарії та України.

Як повідомили організатори, харківському глядачеві будуть представлені спектаклі, відмічені Гран-прі на престижних міжнародних театральних фестивалях і конкурсах, а також «молодий театр» - свіжі режисерські ідеї, оригінальні сценографічні рішення, яскраві акторські роботи.

У програмі фестивалю: спектаклі, майстер-класи, екскурсії, виставки, прес-конференції. В рамках заходу пройдуть творчі зустрічі з відомими українськими театральними діячами.

Відкриття фестивалю - 30 жовтня, початок - о 18:00.

Місце проведення - Будинок актора ім. Л. Сердюка (вул. Манізера, 3).

З програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Довідка. Фестиваль театрів малих форм «Театронік» заснований в Харкові в 2011 році і проходить як бієнале (раз на два роки). «Театронік» - це інтеграція українського театрального мистецтва в європейський культурний контекст - це можливість побачити цікаві проекти і талановиті постановки, що втілюють гуманістичні ідеї.

За п'ять років існування фестивалю своє мистецтво харківському глядачеві продемонстрували театри більш ніж з 20 країн, зокрема, з Англії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Туреччини, Ізраїлю, Польщі, Угорщини, Сербії, Македонії, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Молдови, Білорусі, Казахстану, Киргизії, Грузії, Вірменії та України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини