У Харкові пройде форум щодо поліпшення надання адмінпослуг
21 листопада 2018 14:43 Суспільство
У Харкові пройде форум щодо поліпшення надання адмінпослуг Регіональний форум з метою форматування пропозицій щодо змін у національному законодавстві задля вдосконалення надання адміністративніх послуг пройде завтра, 22 листопада, у готелі «Харків» (пл. Свободи, 7).

Форум проводить Всеукраїнська громадська організація «Асоціація центрів надання адміністративних послуг» за сприяння Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. У форумі візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, центральних органів виконавчої влади, Верховної Ради України, академічних установ і вищих навчальних закладів, міжнародних організацій, українські та міжнародні експерти.

У шести групах будуть розглянуті наступні блоки: реєстрація майнових прав та земельні питання; реєстрація юридичних, фізичних осіб-підприємців і громадських угрупувань; реєстрація місця проживання; реєстрація актів цивільного стану; послуги міграційної служби; соціальні питання.

Початок форуму - о 10:00.

Зазначимо, що такі регіональні форуми протягом листопада-грудня пройдуть також у Миколаєві, Запоріжжі та Львові. Регіональні зустрічі проводяться в рамках реалізації шведсько-українського проекту Академії Фольке Бернадотта «Місцеве самоврядування і верховенство права в Україні» (за фінансової підтримки Швеції).

Друкувати
Останні новини