У Харкові пройде фінал української стритбольної ліги
18 серпня 2016 17:36 Спорт
У Харкові пройде фінал української стритбольної ліги Фінал української стритбольної ліги 3x3 пройде 20 серпня на майданчику перед Харківським національним академічним театром опери та балету ім. М. Лисенка.

Як повідомив сьогодні, 18 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, такого заходу в Харкові ще не проводили.

До фіналу по всій країні пройшло 25 відбіркових турів, і до Харкова з'їдуться найкращі спортсмени країни. Цей турнір стане відбірковим: переможці змагань представлять Україну на фіналі чемпіонату Європи в Словенії.

Початок змагань - о 9:00.

Зазначимо, що в Харкові проходить безліч спортивних заходів, присвячених Дню міста та 73-й річниці звільнення Харкова від нацистських загарбників. Так, 21 серпня в спорткомплексі «Комунар» пройде фінал всеукраїнських змагань зі стрільби з лука на Кубок міського голови. Також 21 серпня нагородять переможців юнацького турніру з футболу «Перша столиця». Крім того, завершується турнір з бадмінтону, який проходить в Школі вищої спортивної майстерності. Всього в Харкові до Дня міста пройде близько 30 спортивних заходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини