У Харкові пройде етап Кубка Європи з бадмінтону
02 липня 2015 16:21 Спорт
У Харкові пройде етап Кубка Європи з бадмінтону Етап Кубка Європи з бадмінтону «Babolat Kharkov International» пройде з 3 по 6 вересня в Харківському палаці спорту «Локомотив» (вул. Котлова, 90).

Цього року турнір стане етапом олімпійського відбору: бали, отримані на турнірі, підуть у залік для отримання спортсменами олімпійських ліцензій

Зазначимо, що «Babolat Kharkov International» - єдиний в Україні турнір рівня «International Challenge», який щорічно проходить в Харкові, починаючи з 2009 року під егідою Всесвітньої федерації бадмінтону (BWF).

За історію існування турніру в ньому взяли участь представники 41 країни, було зіграно 949 матчів. Переможцями у різних категоріях ставали бадмінтоністи України (10 разів), Росії (4), Франції (3), Німеччини (2), Данії (3), Польщі (2), Шотландії (2), Болгарії (2), Індонезії (1), Сінгапуру (1) та Швеції (1).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини