У Харкові проводять обрізку аварійних дерев
09 листопада 2017 12:37 ЖКГ
У Харкові проводять обрізку аварійних дерев Працівники КП «Харківзеленбуд» сьогодні, 9 листопада, проводять обрізування сухих та аварійних дерев на Клочківському узвозі в Шевченківському районі.

Як повідомив начальник ділянки КП «Харківзеленбуд» Шевченківського району Павло Скотаренко, на цій ділянці планується обрізати сухі і небезпечні гілки восьми дерев і знести одне аварійне.

«Сьогодні ми проводимо обрізування сухих гілок дерев, які загрожують цілісності трамвайних ліній електропередачі. А всього в плані на осінньо-зимовий період провести в районі обрізку 150 дерев і знести 19 аварійних, і вже виконано 60% робіт», - зазначив Павло Скотаренко.

Як повідомив заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь, всього по місту до кінця року планується провести обрізку 500 дерев, частина робіт вже виконана.

«Наше першочергове завдання зараз - прибрати сухі гілки, аварійні та вражені омелою дерева, які при замерзанні можуть впасти, травмувати людей, порвати контакти, кабелі. В першу чергу обрізаємо небезпечні гілки в районі червоних ліній, тому що там великий потік машин і людей», - зазначив Андрій Дронь.

За його словами, обрізка дерев триває в Київському, Слобідському і Новобаварському районах.

Зазначимо, що протягом року комунальники також проводять санітарну обрізку дерев з метою омолоджування і порятунку від ураження омелою.

Друкувати
Останні новини